Dla dorosłych

Zbuduj dobrą relację z jedzeniem i osiągaj skutecznie swoje cele

Pomogę Ci znaleźć przyczynę Twojego problemu i w końcu osiągnąć Twój cel, nawet jeśli dotychczas Ci się nie udawało.

Współpraca indywidualna z psychodietetykiem, to dobre rozwiązanie dla osób, które:

Chcą schudnąć bez efektu jojo, ale obawiają się restrykcyjnej i wymagającej diety opartej na ciężko dostępnych produktach.

Chciałby zmienić nawyki żywieniowe, ale mają złe doświadczenia z dietami

Często znają podstawowe zasady zdrowego odżywiania, ale brakuje im motywacji i konsekwencji w działaniach.

Nie wiedzą jak poradzić sobie z chęcią na słodycze i inne przekąski

Chcą poprawić sylwetkę i akceptować swoje ciało, ale po wielu nieudanych próbach nie wierzą już w swój własny sukces.

Mają dość ciągłego bycia na diecie i „tkwienia w błędnym kole odchudzania i tycia”.

Chorują na jednostkę chorobową i nie wiedzą od czego zacząć zmianę żywienia w chorobie

Ciągle myślą o jedzeniu i doświadczają napadów niekontrolowanego, kompulsywnego jedzenia

Współpraca z psychodietetykiem rozwiąże powyższe problemy i pomoże ci skutecznie osiągnąć cel, nawet jeśli teraz:

Mam dobrą wiadomość!

W końcu możesz osiągnąć skutecznie swój cel i czuć zadowolenie ze sowich efektów

Jeśli masz już dość:

To jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ mam dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu w końcu zaczniesz osiągać skutecznie postawione cele.

Indywidualna współpraca z dietetykiem pomoże Ci poznać przemyślane strategie na realizację twoich celów i osiąganie trwałych efektów

Jak wygląda współpraca indywidualna

START - Wykup wybrany przez Ciebie pakiet online

Następnie w ciągu 24h zadzwonię do Ciebie, w celu umówienia terminów naszych spotkań. Nie masz pewności, który pakiet jest dla Ciebie? Skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy, aby dopytać o szczegóły. W przypadku współpracy stacjonarnej wizytę możesz umówić również telefonicznie, a płatności dokonać w gabinecie na pierwszym spotkaniu.

Zaczynamy od pierwszej wizyty (online / stacjonarnie)

Pierwsza wizyta to ok.2-godzinne spotkanie, aby poznać się lepiej 🙂 . Posłucham o Twoim celu, do jakiego chcesz zmierzać. Poznając szeroko sytuację, wspólnie ustalimy kierunek naszej współpracy, dobierzemy narzędzia, założenia i odpowiednie strategie do rozwiązania konkretnego problemu. Zastanowimy się, czy potrzebujesz jadłospisu / schematu żywienia, czy może współpracy psychodietetycznej. Na pierwszej (stacjonarnej) wizycie możemy dokonać analizy składu masy ciała na analizatorze Inbody270, która mierzy poziom tkanki tłuszczowej oraz mięśni.

Spotykamy się 2 lub 4 razy w miesiącu

Zgodnie z zakupionym przez Ciebie pakietem. Na wizytach pracujemy nad wcześniej wyznaczonym celem. Jeśli pojawiają się trudności, to jestem tu po to, żeby dać Ci narzędzia do ich rozwiązywania. Spotkania nie są typowymi, kilkuminutowymi wizytami „kontrolnymi”, polegającymi tylko na ważeniu, a 50 minutowymi spotkaniami, na których nabywasz konkretne umiejętności potrzebne do prowadzenia samodzielnie swojego żywienia.

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

PAKIET BASIC START

460pln
399 pln
 • Pierwsze spotkanie z wywiadem żywieniowo-medycznym (90-120 min)
 • Drugie spotkanie (ok. 45 min)
 • 2 analizy składu masy ciała z omówieniem wyników
 • Indywidualny jadłospis 7 dni / schemat żywienia lub dodatkowe trzecie spotkanie (ok.45 min)

PAKIET PREMIUM START

720pln
499 pln
 • Pierwsze spotkanie z wywiadem żywieniowo-medycznym (90-120 min)
 • 3 kolejne spotkania (ok. 45 min)
 • 4 analizy składu masy ciała z omówieniem wyników
 • Indywidualny jadłospis 7 dni / schemat żywienia lub dodatkowe trzecie spotkanie (ok.45 min)
bestseller

PAKIET VIP START

859pln
799 pln
 • Pierwsze spotkanie z wywiadem żywieniowo-medycznym (90-120 min)
 • 3 kolejne spotkania (ok. 45 min)
 • 4 analizy składu masy ciała z omówieniem wyników
 • Indywidualny jadłospis 14 dni / schemat żywienia
 • Możliwość dokonania 6 zmian w ustalonym jadłospisie
 • Stały kontakt mailowy/telefoniczny
 • Możliwość przełożenia wizyty w tym samym dniu

Kolejne miesiące współpracy w pakiecie BASIC

249 pln
 • 2 konsultacje dietetyczne (ok. 45 min)
 • 2 analizy składu masy ciała z omówieniem wyników
 • Darmowe materiały dodatkowe
 • *3 darmowe korekty w jadłospisie z pakietu BASIC START

Kolejne miesiące współpracy w pakiecie PREMIUM

359 pln
 • 4 konsultacje dietetyczne (ok. 45 min)
 • 4 analizy składu masy ciała z omówieniem wyników
 • Darmowe materiały dodatkowe
 • *3 darmowe korekty w jadłospisie z pakietu PREMIUM START

Kolejne miesiące współpracy w pakiecie VIP

599 pln
 • 4 konsultacje dietetyczne (ok. 45 min)
 • 4 analizy składu masy ciała z omówieniem wyników
 • Darmowe materiały dodatkowe
 • 4 darmowe korekty w jadłospisie z pakietu VIP START
 • Stały kontakt mailowy/telefoniczny
 • Możliwość przełożenia wizyty w tym samym dniu

ILOŚĆ MIEJSC NA WSPÓŁPRACE DIETETYCZNE JEST OGRANICZONA.

Pojedyncze usługi dietetyczne

 • Pierwszy wizyta (90-120min) 170zł
 • Konsultacja żywieniowa (45-60min) 130zł
 • Jadłospis 7 dni 160zł
 • Jadłospis 14 dni 299zł
 • Analiza składu masy ciała 50zł

Dla par – 50% zniżki dla drugiej osoby na dowolną usługę

Opinie moich podopiecznych

Kim jestem?

Karolina Kobrzyńska -Oszek

Jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem, obecnie prowadzę dwa gabinety dietetyczne  Centrum Dietetyki Zdrofit. Ukończyłam studia licencjackie z zakresu dietetyki klinicznej na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem również absolwentką WSB w Gdańsku na kierunku Psychodietetyka. Brałam udział w licznych kursach i szkolenia z zakresu dietetyki oraz pschychodietetyki. Ukończyłam również kurs z Dialogu Motywującego, dzięki któremu potrafię skutecznie pomagać innym.

Zdobyłam cenne doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami, pełniąc funkcję Dietetyka ds. Dzielnicy Wola w Warszawie, gdzie miałam okazję prowadzić liczne warsztaty dla dzieci i wspierać rodziców w żywieniu 🙂

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak szybko osiągnę swój cel?

To zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest Twoja gotowość do wdrożenia zmian w życie i Twojego celu. Niestety nie mam na to jednoznacznej odpowiedzi dla każdego. Niektóre osoby czują większą gotowość do działania, inne mniejszą. Niezależnie jednak w jakiej jesteś grupie, to możesz osiągać skutecznie cele. Pomogę Ci w tym 🙂

Lęk przed zmianami to naturalna sprawa 🙂

 

Nasz mózg nie lubi zmian, bo każda zmiana w naszym życiu kosztuje nas dużo energii, w przeciwieństwie do zachowań automatycznych. Dlatego właśnie, kiedy stajesz przed decyzją zmiany, Twój mózg przywołuje myśli, które mają Cię odciągnąć od tej decyzji. Być może właśnie teraz myślisz o momentach, których Ci nie wyszło. Spokojnie, to tylko mechanizm obronny przed zmianą.

Moim celem nie jest namówienie Cię na siłę na zakup 🙂 Chcę żebyś podjęła / podjął decyzję w zgodzie ze sobą i bez wpływu lęku i strachu.

Indywidualna współpraca to czas, który poświęcam tylko Tobie na osiągnięcie Twojego celu. Moja edukacja, kursy szkolenia, które pomagają mi skutecznie pomagać innym, kosztowały mnie wiele poświęconego czasu. Co więcej, jako przedsiębiorca ponoszę wiele kosztów, aby móc pomagać innym. Natomiast zakup współpracy indywidualnej to dobra inwestycja, która Ci się zwróci w czasie. Inwestując w swoje zdrowie możesz w przyszłości zaoszczędzić pieniądze wydane na jego naprawienie. Na wysoką jakość usługi wpływają długie wizyty, a nie tylko kontrolne ważenie się oraz zindywidualizowany jadłospis, a nie tylko kartka z jadłospisem typu „kopiuj wklej”.

Daję Ci gwarancję, że zdobędziesz potrzebne Ci umiejętności do rozwiązania problemu. Nasza współpraca będzie zindywidualizowana pod Twoje potrzeby i ukierunkowana na rozwiązanie konkretnego problemu. Poprzeczkę i założenia ustalimy wspólnie, zgodnie z Twoją gotowością do działania. Jeśli wdrożysz założenia dostosowane pod siebie to z pewnością uda Ci się osiągnąć Twój cel. Nie daję Ci gwarancji sukcesu, bo sukces zależy od Ciebie i tego jak wiele informacji z wizyt wcielisz w życie. Gwarantuję indywidualne podejście i praktyczną wiedze. Reszta zależy od Ciebie. Działaj

Pakiet Basic zakłada mniejszą liczbę spotkań w ciągu miesiąca. Jest stworzony z myślą dla osób, które czują się już pewniej w swoich nawykach żywieniowych i nie mają obaw co do realizacji wyznaczonych sobie założeń.

Pakiet Premium jest stworzony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z odchudzaniem, albo są po wielu nieudanych próbach odchudzania i ich relacja z jedzeniem potrzebuje naprawy. To dobry pakiet na start dla wszystkich tych, którzy czują niepewność i nie do końca wierzą w swój własny sukces i nie wiedzą od czego zacząć. Pakiet ten również jest dla wszystkich osób, które potrzebują wsparcia psychodietetycznego (pracują nad kontrolą jedzenia słodyczy, kompulsywnym jedzeniem, silną wolą.

Decyzja zależy od Ciebie, natomiast trochę potrzebujemy się „nagadać” wspólnie, żeby mogło się to przełożyć na efekty, jakich oczekujesz

Oczywiście, że nie. Jako psychodietetyk oraz dietetyk kliniczny mogę Ci pomóc w:

– zmianie nawyków żywieniowych, zdrowym odżywianiu
– wdrożeniu zaleceń żywieniowych pod konkretną jednostkę chorobową
– naprawie relacji z jedzeniem / w napadach kompulsywnego jedzenia
– naprawieniu relacji z jedzeniem Twojego dziecka

Założeniem miesięcznego pakietu współpracy jest wykorzystanie wszystkich wykupionych spotkań w ciągu jednego miesiąca. Z mojego doświadczenia tylko odpowiednia częstotliwość spotkań gwarantuje osiągnięcie sukcesu. Dlatego nie można zawiesić (odroczyć w czasie) spotkań i odebrać ich w nieokreślonym późniejszym czasie. Oczywiście w sytuacjach wyjątkowych (np.choroba) wizytę można przesunąć na inny termin 🙂

Jadłospis to 7 lub 14-dniowa rozpiska z konkretnymi posiłkami. To oznacza, że na każdy dzień masz zaplanowane posiłki np. na śniadanie jajecznica, na obiad spaghetti. W jadłospisie są podane gramatury produktów. Na samym końcu dołączona jest lista zakupów.

Schemat żywienia to elastyczny planer żywienia, który podpowiada Ci jak komponować posiłki na podstawie wcześniej ustalonych produktów. Schemat żywienia podpowiada Ci jakich porcji używać. Ze schematem żywienia ugotujesz obiad z tak zwanych „resztek w lodówce”.

Okej, jeśli nie jesteś gotowa / gotowy na jedzenie zgodnie z rozpiską diety, ale chcesz schudnąć lub naprawić swoją relację z jedzeniem. Karta z dietą to nie jest jedyny sposób na osiągnięcie celu. Jeśli nie korzystasz z narzędzia jakim jest jadłospis lub schemat żywienia, to naszym narzędziem pracy są spotkania, na których nauczysz się jak osiągać skutecznie cele. W takiej opcji to 45 min dłużej podczas spotkań w trakcie jednego miesiąca.

Jeśli chorujesz na jakąś jednostkę chorobową zabierz se sobą badania krwi do roku ważne. Jeśli jednak nie masz aktualnych badań, to nie martw się 🙂 Badania nie są niezbędnym elementem na pierwszej wizycie. Możesz je zrobić i wysłać w czasie późniejszym. Im szybciej zaczniemy, tym korzystniej dla Twojego zdrowia 🙂

Na pierwszą wizytę zachęcam zabrać ze sobą uzupełniony 3 dniowy dzienniczek żywieniowy (który również nie jest obowiązkowy).

Aby otrzymać fakturę przy zakupie online zaznacz „chcę otrzymać fakturę”, którą wyślę Ci mailowo. Jeśli dokonujesz rezerwacji telefonicznie, to daj mi znać na pierwszej wizycie

Zdecydowanie nie! Wysyłam linka. Wystarczy, że w niego klikniesz i już się widzimy 🙂 Potrzebujesz jedynie laptopa z kamerką i mikrofonem.